BEZKONTAKTNÍ MYČKA

u ALBERTA v Chýnovské ulici

Novinky

  • 28 Led 2018

    Mytí zdarma | Novinky

    Při příležitosti otevření mycího centra Tábor u Alberta v Chýnovské ulici si můžete vyzkoušet bezkontaktní mytí a umýt si svůj automobil zcela zdarma.

    Akce proběhne v neděli 28. ledna 2018 od 9:00 do 17:00 hodin.


Hlavní výhody mycího centra

HLAVNÍ VÝHODY MYCÍHO CENTRA

1. účinné a šetrné mytí bez poškrábání

2. nabídka 5 programů pro perfektní umytí vozu 

3. zákaznické zvýhodněné mytí - získáte 10% BONUS při dobití čipového klíče

4. používáme pouze značkovou chemii EHRLE s certifikátem VDA

5. stanoviště s výkonnými turbo vysavači

MYCÍ PROGRAMY PRO SAMOOBSLUŽNÉ MYTÍ

PŘEDMYTÍ AKTIVNÍ PĚNOU

Předmytí pomocí aktivní pěny „Active Foam“. Slouží pro narušení silných vrstev nečistot a much na povrchu karoserie. Příprava před hlavním mytím mikropráškem.

HLAVNÍ MYTÍ MIKROPRÁŠKEM „ACTIVE POWER PEARL“

Mytí proudem změkčené a na 60 °C ohřáté vody s čistícím práškem. Směs vody a mikro prášku „Active Power Pearl“ pod tlakem až 130 barů směřuje na povrch auta. Společný vliv chemického, mechanického, tepelného a hydraulického působení přináší výborný výsledek bez rizika poškození. Slouží pro narušení silných vrstev nečistot a much na povrchu karoserie.

OPLÁCHNUTÍ STUDENOU VODOU

Silný proud studené vody smyje vrstvu chemického prostředku a případné zbylé nečistoty. Slouží jako příprava před nanesením horkého polymerního vosku.

NANESENÍ HORKÉHO POLYMERNÍHO VOSKU

V tomto programu se změkčená a ohřátá voda na 60 °C smísí s NANO Titan-Hotwax polymerním voskem. Zahřátý polymer rovnoměrně vytváří ochranný film zajišťující vysoký lesk s vynikajícími konzervačními účinky, a který chrání karosérii před zašpiněním, škodlivým vlivem UV zářením a napomáhá sbíhání dešťové vody ze skel.

OPLÁCHNUTÍ DEMINERALIZOVANOU VODOU - FINÁLNÍ OPLACH

Tento program zahrnuje opláchnutí vodou a vysušení. Do vody zbavené minerálů je přidán NANO Titan-Polisher, což je pomocný sušící prostředek. Při opláchnutí auta dochází k polymerizaci vosku, přičemž vosk, který nepodstoupil reakci a nenalepil se k povrchu auta, je tímto smyt. Díky antistatickému účinku prostředek zabraňuje usazování prachu na vozidle a zesílené povrchové napětí vody umožňuje bezproblémové odtékání vody z různých ploch.