BEZKONTAKTNÍ MYČKA

u ALBERTA v Chýnovské ulici

Bezkontaktní myčka EHRLE Tábor

V oblasti bezkontaktního mytí figuruje mnoho výrobců technologie a dodavatelů chemie, kteří se liší kvalitou i cenou nabízených produktů.

Naším hlavním kritériem bylo při vybírání technologie v Táboře výsledná kvalita mytí, která se vyrovná nebo dokonce předčí klasické kartáčové myčky.

Pro splnění našeho cíle jsme nemohli volit jinak, než německou společnost Ehrle.

Hlavní výhody mycího centra

HLAVNÍ VÝHODY MYCÍHO CENTRA

1. účinné a šetrné mytí bez poškrábání

2. nabídka 5 programů pro perfektní umytí vozu 

3. zákaznické zvýhodněné mytí - získáte 10% BONUS při dobití čipového klíče

4. používáme pouze značkovou chemii EHRLE s certifikátem VDA

5. stanoviště s výkonnými turbo vysavači

MYCÍ PROGRAMY PRO SAMOOBSLUŽNÉ MYTÍ

PŘEDMYTÍ AKTIVNÍ PĚNOU

Předmytí pomocí aktivní pěny „Active Foam“. Slouží pro narušení silných vrstev nečistot a much na povrchu karoserie. Příprava před hlavním mytím mikropráškem.

HLAVNÍ MYTÍ MIKROPRÁŠKEM „ACTIVE POWER PEARL“

Mytí proudem změkčené a na 60 °C ohřáté vody s čistícím práškem. Směs vody a mikro prášku „Active Power Pearl“ pod tlakem až 130 barů směřuje na povrch auta. Společný vliv chemického, mechanického, tepelného a hydraulického působení přináší výborný výsledek bez rizika poškození. Slouží pro narušení silných vrstev nečistot a much na povrchu karoserie.

OPLÁCHNUTÍ STUDENOU VODOU

Silný proud studené vody smyje vrstvu chemického prostředku a případné zbylé nečistoty. Slouží jako příprava před nanesením horkého polymerního vosku.

NANESENÍ HORKÉHO POLYMERNÍHO VOSKU

V tomto programu se změkčená a ohřátá voda na 60 °C smísí s NANO Titan-Hotwax polymerním voskem. Zahřátý polymer rovnoměrně vytváří ochranný film zajišťující vysoký lesk s vynikajícími konzervačními účinky, a který chrání karosérii před zašpiněním, škodlivým vlivem UV zářením a napomáhá sbíhání dešťové vody ze skel.

OPLÁCHNUTÍ DEMINERALIZOVANOU VODOU - FINÁLNÍ OPLACH

Tento program zahrnuje opláchnutí vodou a vysušení. Do vody zbavené minerálů je přidán NANO Titan-Polisher, což je pomocný sušící prostředek. Při opláchnutí auta dochází k polymerizaci vosku, přičemž vosk, který nepodstoupil reakci a nenalepil se k povrchu auta, je tímto smyt. Díky antistatickému účinku prostředek zabraňuje usazování prachu na vozidle a zesílené povrchové napětí vody umožňuje bezproblémové odtékání vody z různých ploch.